Arī šogad Rīgas Imantas vidusskola ir iegādājusies platformas Soma.lv gada abonementu, kas, ielogojoties ar E-klases paroli, visu gadu ļauj tajā esošos digitālos mācību līdzekļus un materiālus izmantot ikvienam skolas skolēnam, vecākam un skolotājam.

Sadaļā “Mācību grāmatas” atrodīsiet mācību grāmatas, rokasgrāmatas un uzdevumi krājumus, kurus lietot iespējams no jebkuras ierīces - datora, viedtālruņa, planšetdatora vai viedtelevizora.

Sadaļā “Video” šobrīd pieejamas video pamācības matemātikā, un sadaļā “Interaktīvie materiāli” atradīsiet interaktīvās darba lapas treniņprocesam vai vielas apguvei. Interaktīvās darba lapas izmantojamas tikai uz datora - programmatūrā ActivInspire, kuru, sekojot norādēm pie tēmām, iespējams bez maksas lejupielādēt.

Pielikumā vai zem saites http://soma.lv/atbalsts atradīsiet atbalsta materiālu pdf formātā, kurā ir detalizēta informācija, kā izmantot Soma.lv pakalpojumus.

Droši reģistrējieties un lietojiet, bet, ja rodas kādi jautājumi, rakstiet portāla atbalsta čatā vai uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..