Rīgas Imantas vidusskolas absolventi un viņu vecāki pagājušā mācību gada noslēgumā savos izlaiduma svētkos dāvāja skolai iespēju izmantot košumaugus teritorijas izdaiļošanai! Tolaik gan skolas teritorijā vēl noritēja sporta centra izbūves darbi, vēlāk jau atnāca rudens un ziemas sezona, tādēļ augus stādīt īsti nebija iespējams. Taču tagad, jūnija sākumā, skolas iekšpagalms nu beidzot ticis pie ilgi gaidītajām dabas rotām! No SIA Stādaudzētava Blīdene atgādātie ziemcieši - vasaras rododendrs, 3 bārbeles, priedīte, 7 dažādas hortenzijas, spireja, budleja un filadelfs jeb jasmīns - nu iestādīti plašā dobē un jau rotā skolas iekšpagalmu!

Liels paldies Imantas sporta centra dārzniecei Evitai un administratorei Aivai par ieguldīto darbu dobes izveidē un sporta centra vadītājai Ingūnai Markūnei par augu iegādes un stādīšanas procesa organizēšanu!

Starp citu, pie vasarīgiem augiem pie reizes tikuši arī lielie puķu podi, kuri ar eglītēm priecēja ikvienu pie skolas ieejas Ziemassvētkos, tagad podos dižojas tikko stādīti vasaras augi.

Liels paldies vēlreiz 2018./2019. mācību gada RIV absolventiem un viņu vecākiem par skolai sarūpēto dāvanu! Lai zeļ un plaukst!