Mūsu skolas vizuālās mākslas pulciņa "Akcents" dalībnieki skolotājas Daces Šicas vadībā uzsākuši dalību Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) iekļaujošās izglītības programmā "Nāc muzejā!".

Pirmā nodarbība notika 18. oktobrī izstāžu zālē "Arsenāls".

Par programmu:

„Nāc muzejā!” ir Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izglītības programma, kas izveidota ar mērķi veicināt iekļaujošas sabiedrības attīstību, rosināt empātiju, sapratni un sadarbību. Programmas ietvaros bērni gūst ne tikai mākslas un kultūras pieredzi, bet arī iespēju iepazīt un labāk izprast savus vienaudžus.

Izglītības programmā "Nāc muzejā!" piedalās vispārizglītojošo skolu audzēkņi un bērni, jaunieši ar invaliditāti no speciālajām izglītības iestādēm. Katra nodarbība notiek apvienotai grupai no divām skolām.

Dalībai programmā skolas var pieteikt skolēnus (8 bērni grupā), kuri trīs reizes piedalīsies radošajās darbnīcās muzejos. Katru reizi nodarbība norisinās citā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja struktūrvienībā: LNMM Galvenajā ēka vai izstāžu zālē "Arsenāls", Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas uz Dizaina muzejā.