Kopš pagājušā gada februāra Rīgas Imantas vidusskola iesaistījusies Pasaules kultūras mantojuma pilsētu organizācijas (OWHC) Centrālās un Austrumeiropas reģiona vidusskolu sadarbības projektā ‘’Mūsu vēstures spogulis ir pasaules kultūras mantojuma pilsētās’’. Projekta koordinatore skolā: angļu valodas skolotāja Māra Radziņa.
Pagājušajā gadā mūsu skolēnu komanda kopā ar skolotāju Māru viesojās Slovākijā, savukārt šonedēļ plānošanas vizītē Rīgā ieradušās viešņas no Slovākijas, Polijas un Ungārijas. Skolotājas 14. janvārī viesojās mūsu skolā, kur direktores vadībā izbaudīja nelielu ekskursiju pa skolu un sporta centru. Martā gaidām skolotājas atgriežamies kopā ar savu skolu skolēnu komandām, lai piedalītos projekta nometnē Rīgā! Liels paldies skolotājai Mārai Radziņai par ieguldīto darbu un enerģiju projekta koordinēšanā un viesu uzņemšanā!