25. februārī Rīgas Imantas vidusskolā notika Atvērto durvju diena. Sestdienas rītā skolā pulcējās pirmsskolas vecuma bērni (1-6 gadi) un viņu vecāki no tuvākas un tālākas Imantas apkārtnes.
Pie durvīm ikvienu pasākuma apmeklētāju, jautrai mūzikai skanot, sagaidīja 2 draudzīgi Minjoni un citi multfilmu tēli. Sākumā ģimenes reģistrējās un saņēma radošo darbnīcu karti un citas norādes, un tad ceļojums skolas radošuma pasaulē varēja sākties! Divu stundu garumā ikviens varēja paviesoties visās radošajās darbnīcās, kuras vadīja sākumskolas skolotājas. Bērni rakstīja, lasīja, zīmēja, eksperimentēja, spēlēja spēles, skatījās multfilmu par krāsām angļu valodā, dziedāja, muzicēja un pat sportoja Minjonu un skolotāju pavadībā.
Vēlāk visi pulcējās aktu zālē, kur, atskanot skolas melodiskajam stundu zvanam, plkst. 12.00 sākās skolas pašdarbnieku koncerts. Dziedāja skolas zēnu koris “Auseklītis” diriģenta Eduarda Grāvīša vadībā, dziedāja arī meiteņu ansamblis un meiteņu koris “Unda”. Dejoja tautas deju kolektīva “”Degsmīte” un mūsdienu deju kolektīva “Debija” bērni vadītājas Aijas Vītoliņas vadībā un dziedāja skolas popgrupa “Brīnumiņš” skolotājas Ilzes Dūzeles vadībā.
Noslēgumā skolas direktore Ingūna Helviga visiem klātesošajiem prezentēja mācību iespējas nākamajam gadam Rīgas Imantas vidusskolas 1. klasē.
Priecājamies par bērnu un vecāku interesi un pozitīvajām atsauksmēm! Liels paldies pasākuma organizatoriem par lielisko pasākumu! 

Vairāk foto ŠEIT

Image may contain: 8 people, people smiling, people standing