31.martā vecāko klašu skolēnu grupa (9.m, 10.a, 12.a kl. skolēni) apmeklēja Dramaturgu teātra izrādi „Gaisma tualetē” (Hermaņa Paukša un Andra Zeibota luga, Dramaturgu teātra 14. studijas audzēkņu diplomdarba izrāde režisora A. Zeibota iestudējumā).

Melnā komēdija ar provokatīvo nosaukumu stāsta par sabiedriskajiem procesiem, kuros atklājas negatīvas tendences - pozitīvisma maskas, optimistisko saukļu ēnas puses, manipulācijas tehnikas, melīgi ideāli.

Pēc izrādes noskatīšanās  skolēni atzina, ka tā bija interesanta un pārsteidzoša, netrūka pārspīlējumu un ironisku atziņu. Iespējams, vārdi "Uz saulaino tāli!" izrādes apmeklētājiem turpmāk saistīsies nevis ar V.Plūdoņa zināmo poēmu, bet Izglītības un zinātņu ministra vietnieces Dzērves spilgtāko saukli.

Lai arī turpmāk mūsu skolēni ir aktīvi kultūras dzīves dalībnieki! Paldies Mākslas jomas vadītājai, skolotājai Anitrai Līkansei un Skolēnu pašpārvaldes prezidentam Rikam Lazdiņam par skolēnu ieinteresēšanu un izrādes apmeklējuma organizēšanu!

Image may contain: 16 people, people sitting and indoor