Rīgas Imantas vidusskolā ikvienam skolas skolēnam pieejamas skolas interešu izglītības nodarbības:
Skolas interešu izglītības nodarbību grafiks 2023./2024. m.g.
NPK |
Pulciņa, kolektīva nosaukums |
Interešu izglītības skolotājs/ koncertmeistars |
1. |
Meiteņu koris ”Unda” 1.kl. |
Diriģente – Rita Birzule |
2. |
Meiteņu koris ”Unda” 2.-4.kl. |
Diriģente – Rita Birzule |
3. |
Meiteņu koris ”Unda” 5.-6.kl. |
Diriģente – Rita Birzule |
4. |
Meiteņu koris ”Unda” 7.-9.kl |
Diriģente – Rita Birzule |
5. |
Koncertmeistare |
Arita Orrava |
6. |
Zēnu koris “Auseklītis” 1.kl. |
Diriģents – Eduards Grāvītis |
7. |
Zēnu koris “Auseklītis” 2.-3.kl. |
Diriģents – Eduards Grāvītis |
8. |
Zēnu koris “Auseklītis” 4.-6.kl. |
Diriģents – Eduards Grāvītis |
9. |
Zēnu koris “Auseklītis” solisti, vokālisti (1.gr.) |
Vokālais pedagogs – Aija Ziņģīte |
10. |
Zēnu koris “Auseklītis” solisti, vokālisti (2.gr.) |
Vokālais pedagogs – Aija Ziņģīte |
11. |
Zēnu koris “Auseklītis” solisti, vokālisti (3.gr.) |
Vokālais pedagogs – Aija Ziņģīte |
12. |
Zēnu koris “Auseklītis” solisti, vokālisti (4.gr.) |
Vokālais pedagogs – Aija Ziņģīte |
13. |
Zēnu koris “Auseklītis” solisti, vokālisti (5.gr.) |
Vokālais pedagogs – Aija Ziņģīte |
14. |
Koncertmeistare |
Aija Ziņģīte |
15. |
Mūsdienu deju kolektīvs “Debija” /1.kl./ |
Vadītāja – Aija Vītoliņa |
16. |
Mūsdienu deju kolektīvs “Debija” /2.-3.kl./ |
Vadītāja – Aija Vītoliņa |
17. |
Mūsdienu deju kolektīvs “Debija” /4.-6.kl./ |
Vadītāja – Aija Vītoliņa |
18. |
Tautas deju kolektīvs “Degsmīte” /1.-2.kl./ |
Vadītāja – Iveta Tomiņa |
19. |
Tautas deju kolektīvs “Degsmīte” /3.-4.kl./ |
Vadītāja – Iveta Tomiņa |
20. |
Dambretes pulciņš ”Rūtainais galdiņš” /1.-2.kl./ |
Vadītāja – Rita Madi |
21. |
Dambretes pulciņš ”Rūtainais galdiņš” /3.-4.kl./ |
Vadītāja – Rita Madi |
22. |
Vides pētnieks “Vides draugs” /3.-4.kl./ |
Vadītāja – Solvita Griestiņa – Pukinska |
23. |
Rokdarbu pulciņš “Mezgliņš” /1.-2.kl./ |
Vadītāja – Kristīne Lagzdiņa |
24. |
Kombinētie rokdarbi ”Dizaina darbnīca” /3.-4.kl./ |
Vadītāja – Kristīne Lagzdiņa |
25. |
Zīmēšanas un gleznošanas pulciņš “Punktiņš” /1.-4.kl./ |
Vadītāja – Kristīne Lagzdiņa |
26. |
Zīmēšanas un gleznošanas pulciņš “Akcents” /4.-6.kl./ |
Vadītāja – Kintija Petuhova |
27. |
Loģiskās domāšanas attīstīšanas un spēļu pulciņš “Cietais rieksts” /2.-3.kl./ |
Vadītāja – Inese Dundure |
28. |
Vispusīgā fiziskā sagatavotība /1.-3.kl./ |
Vadītāja – Inese Ramate |
29. |
Vispusīgā fiziskā sagatavotība /4.-6.kl./ |
Vadītāja – Inese Gibeiko |
30. |
Teātra pulciņš “Sprīdīši” /1.-2.kl./ |
Vadītājs – Riks Emīls Lazdiņš |
31. |
Teātra pulciņš “Sprīdīši” /3.-4.kl./ |
Vadītājs – Riks Emīls Lazdiņš |
32. |
Teātra pulciņš “Sprīdīši” /5.-6.kl./ |
Vadītājs – Riks Emīls Lazdiņš |
Citu organizāciju piedāvātās nodarbības Rīgas Imantas vidusskolas telpās:
Keramika
SIA “AO studio”, pieteikšanās un informācija: info@aostudio.lv vai pa tālruni 25503300
Basketbols 1.-12. klašu meitenēm
BJSS “Rīdzene”, pieteikšanās un informācija: 67613382
Karatē
SIA “Kamakura”, pieteikšanās un informācija: santa81@inbox.lv vai pa tālruni 26833661
Cīņas mācība
Krišjāņa Kundziņa cīņas sporta skola, pieteikšanās un informācija: bjsskundzina@riga.lv vai pa tālruni 67536530
Riteņbraukšana
Rīgas Riteņbraukšanas skola, pieteikšanās un informācija: rrsk@riga.lv
Badmintons
Trenere Monika Radovska, pieteikšanās un informācija: monika.radovska@hotmail.com
Jaunsardze (5.-6. kl.)
Īrisa Mandeika, informācija: tālrunis: 22431040
Tehnoprātnieks (Minecraft pulciņš)
Ģirts Čamanis, informācija: e-pasts: info@inovacijusskola.lv tālrunis: 28779480